Suprenez-moi !!
Résultats de la recherche pour:

Ani Mik Qe Valla

Flet avokati i Kokëdhimës: Shoferi që drejtonte makinën ka qenë i dehur...Pse tha që e ka mik Ramën

Pas daljes para gjykatës të Mihal Kokëdhimës, një nga avokatët e tij është shprehur se shoferi që drejtonte makinen me turistet spanjolle ka qenë i de...

2019-08-18 00:54 0 Dailymotion

BOOM - Edi Rama, ky mik që e gjen me një 'click'

#rtvora Për më shumë lexoni në: https://youtu.be/oetpxkHlE2AFollow RTV OraSubscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtLSu...

2019-05-31 01:01 0 Dailymotion

BOOM - Edi Rama, ky mik që e gjen me një 'click'

#rtvora Ndiqni emisionin këtu: https://youtu.be/oetpxkHlE2A Follow RTV OraSubscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtLSubsc...

2019-05-31 01:01 0 Dailymotion

Natacha Valla, Xerfi Canal Comment le QE européen pourrait stimuler l'investissement ?

Plus de vidéos sur le site Xerfi Canal : http://www.xerficanal.com/ Xerfi Canal TV a reçu Natacha Valla, directeur Adjoint du CEPII, pour parler des moyens p...

2015-05-12 08:45 32 Dailymotion

Ora News - Shqipëriaqëduam.al, Rama: Me një klik gjeni një mik, që zgjidh hall dhe s'kërkon lek

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTKryeministri, Edi Rama, ka ftuar sërish qytetarët që ti drejtohet platformës së bashkëqeverisje për zg...

2018-10-17 00:40 1 Dailymotion