Suprenez-moi !!
Résultats de la recherche pour:

Dalja Nga Erresira

Basha: Dalja nga kriza nis me ndarjen e pushtetit nga krimi- Ora News

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTProgrami i PD-së ishte në qendër të bashkëbisedimit mes banorëve të Vaqarrit dhe Farkës me kreun e ...

2016-04-10 01:47 0 Dailymotion

I GJITHE JUGU NEN UJE DALJA NGA LUMENJVE NGA SHTRATI,NOVOSELA NE VLORE E PERMBYTUR LAJM

7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TVhttps://www.7news.tring.tvhttps://www.facebook.com/Tringnews7https://www.youtube.com/TringNews7Kanali informativ i P...

2015-11-28 01:33 5 Dailymotion

TE GJITHE TREMBEN NGA DALJA E BRITANISE NGA BASHKIMI EUROPIAN SIDOMOS EKONOMIA LAJM

7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TVhttps://www.7news.tring.tvhttps://www.facebook.com/Tringnews7https://www.youtube.com/TringNews7Kanali informativ i P...

2016-07-17 01:08 0 Dailymotion

Përmbytjet në Shijak, 3 mijë ha tokë nën ujë nga dalja nga shtrati e lumit Erzen- Ora News

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTLushnja dhe Shijaku janë dy prej zonave më problematike si pasojë e vërshimit të ujrave.Në Shijak llo...

2016-01-07 01:38 9 Dailymotion

Basha: Dalja nga kriza nis me ndarjen e pushtetit nga krimi - Top Channel Albania - News - Lajme

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në një bashkëbisedim me banorët e Vaqarrit dhe Farkës theksoi se ?për të siguruar zhvillim dhe mirëqënie...

2016-04-10 01:15 37 Dailymotion

Indi, 100 viktima nga dalja e një treni nga shinat - Top Channel Albania - News - Lajme

India tronditet nga një tjetër aksident i rëndë hekurudhor, skenë e të cilit është bërë po shteti i Utar Pradeshit, ku marsin e një viti më parë vd...

2016-11-20 01:30 3 Dailymotion

Basha: Dalja nga kriza nis me ndarjen e pushtetit nga krimi- Ora News

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTProgrami i PD-së ishte në qendër të bashkëbisedimit mes banorëve të Vaqarrit dhe Farkës me kreun e ...

2016-04-10 01:44 0 Dailymotion