Suprenez-moi !!
Résultats de la recherche pour:

Dashuria E

Altin & Ina Sulku ft. Meti - Dashuria (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqipVideo by MAX ProductionMusic by Maringlen BojaLyrics: 52oni...

2015-08-04 03:23 53 Dailymotion

Valbona Xeka - Me fat eshte dashuria (Official Video HD)

Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqipRealizuar nga Max Production...

2015-08-04 03:44 4 Dailymotion

Master Mc - Dashuria s'te mjaftoi (Official Video HD)

Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqipArtist booking? [email protected]: https://www.facebook.com/sajmirm...

2015-08-05 03:09 3 Dailymotion

Pellumb Vrinca - Dashuria eshte virus (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqipArtist booking? [email protected] by Emracom...

2015-08-05 03:52 29 Dailymotion

E dini ç'është dashuria e vërtetë? MOS E HUMBISNI

...

2018-07-23 01:39 52 Dailymotion

Erisa Dragoshi ft. A-G ft. Smoke Shaky - Dashuria s'eshte Veture (Official, HD)

Music & Arangement: Edi Balili Production by : "Muza" House Recording Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip...

2015-08-04 03:26 24 Dailymotion

Saranda Krasniqi - Ah kjo dashuria (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqipArtist booking? [email protected] by Emracom...

2015-08-05 03:16 43 Dailymotion

Lika - urime për ditëlindje :)

Urime me plot dashuri për Liken, dashuria e të gjithë fëmijëve. Gëzuar....

2013-11-30 02:20 0 Vimeo

Takimi i fundit me Borebardhen

Çdo zemër e pikëlluar është në kërkim të një ilaçi qetësues, të një ngushëllimi a të një fije shprese, të cilat mund t’i ledhatojë dhimbjet ...

2015-11-14 03:59 107 Vimeo

"Jehona Events Agency"

Dashuria juaj e permbledhur ne 4 min. Vetem prodhim i "Jehona Events Agency" do ju ngel kujtim i paharruar ne jeten tuaj. *Padyshim qe edhe ju mund te beheni p...

2015-10-10 03:49 721 Vimeo

Përsëri Vera në jetën time.

Për mua që kisha besuar aq shumë në dashurinë e Viktorias, nuk ishte aspak e lehtë të kapërdija një tjetër dështim dashurie. Shumë vite më pas, pas...

2016-01-30 04:10 116 Vimeo

Mesazhet, biseda dhe letra ime e parë pas njëzetepesë vjetësh me Eleona Bushatin

Nga fundi i gushtit të vitit 2005, në ditën e tretë të pritjes, kur mendova se përgjigjja e saj s’do të vinte kurrë ndonjëherë, ankthi im mori fund ...

2017-03-04 04:08 84 Vimeo

Rikthimi në Itali një aventurë e rrezikshme

I tërbuar nga zemërimi që më dha zhgënjimi i madh, isha i vetëdijshëm se Esmeralda ishte si një filiz i ri në mes të një fushe të zhveshur nga pemë...

2016-10-15 03:18 49 Vimeo

Xhoana vjen për ditëlindje dhe takon Aidën

Xhoana kishte ardhur edhe herë të tjera në shtëpinë time, por unë ia kisha dalë që ajo të mos takohej me Aidën. Doja të shmangia përplasjet dhe dysh...

2017-02-11 03:46 37 Vimeo